Recenzie Fun Factory

Fun Factory Stronic Drei

Pridané: 9. marca 2020

Pridané: 23. októbra 2019

Zakúpený v Sexiveci.sk

Trochu drahší, ale skvelý.

Overený zákazník Kondomshop Overený zákazník

Pridané: 22. júla 2019

Zakúpený v Kondomshop

• za tu cenu som ocakaval nieco lepsie, mohol som radsej ostat pri ruke :D

Fun Factory Fun Cup Pink-Turquoise Size A

Fun Factory Fun Cup Pink-Turquoise Size A

Overený zákazník SuperLove Overený zákazník

Pridané: 31. mája 2019

Zakúpený v SuperLove

• kvalitny material
  • lahke zavadzanie
  • lem nie je velmi hruby takze sa lahko manipuluje pri zavadzani
  • 2 kusy za cca 30eur je skvely deal. oplati sa
  • stopka je tvrda a niekedy sa zle uchopuje pri vyberani

kupila som produkt rovnakej vekosti A. ten mi stacil aj pri silnom krvacani. poharik som zatial vyuzila iba pri jednej menstruacii. nosila som pocas dna a silnych dni ako aj v noci. treba si vsak na produkt zvyknut. kedze som nebola uzivatel tamponov trvalo mi kym som si zvykla a najma na zavádzanie. zo zaciatku som citila poharik mozno som si zle zaviedla. v noci je to super. davala som si aj vlozku pre istotu ale nebola nehoda. treba si na to zvyknut. s produktom som vsak spokojna a budem pokracovat v jeho uzivani.

Pridané: 14. apríla 2019

Zakúpený v Sexiveci.sk

Skvely produkt, prakticke balenie.

Pridané: 12. októbra 2018

• Nič. Nekúpené.
  • Balenie. Nutnosť jednorázového obalu. Nezaistenie a neuzavretie tovaru proti otvorenie, resp znehodnoteniu nedáva záruku, že s tovarom nemohlo byť už nežiadúco, resp. zdravotne nevyhovujúco manipulované

V dnešnom divnom svete, na ktorý pôsobia najrozličnejšie zhubné faktory a vplyvy sa javí nevyhnutnosť baliť prevažnú časť spotrebných produktov do hygienických, dermatologicky testovaných, či zdravotne nezávadných obalov. Predstavujem si, že vyprodukovaný tovar takejto známej firmy, akou je Fun Factory je priamo vo „výrobnej firme“ balený pomocou baliacich strojov, napr. skin - blister, termoformovacie stroje a fólie tak, aby zákazník dostal originálny a zdravotne vyhovujúci zabalený tovar bez toho, aby sa predišlo kontaminácii ďalším prebaľovaním a prostredím skladov. Osobne pri dodávke takéhoto intímneho tovaru požadujem balenie aspoň na úrovni balenia ako zubné kefky, či baterky, hračky, lebo nejakého elektronický tovar. Nie volne položený v krabici,ako nejaká záhradná hadica. Už v jednej recenzii sa podobne sťažoval akýsi dôchodca, že dostal nezaplombovaný tovar.

Fun Factory The Boss telová

Fun Factory The Boss telová

Pridané: 13. júna 2018

Zakúpený v Ružový slon

• Prisavka nedrzi na ziadnom podklade
  • Povrch materialu slabo klze

Pridané: 23. februára 2018

• Spracovanie, decentný vzhľad , ľahká údržba, vcelku dobrá kapacita batérie, množstvo módov, nízka hlučnosť, excelentná účinnosť
  • Balenie bez plomby (to mi ozaj sakra vadí), zdvih excentrov by mohol byť o trošičku väčší, vnútorný priemer je tak-tak, pri tej cene mohol výrobok priamo obsahovať ako gel, tak nejaký dezinfekčný sprej, a samozrejme cena

Cobra Libre II je jednoducho famózna!
Som 65 ročný dôchodca, pred 6 rokmi som ovdovel. Odvtedy som riešil svoje potreby sporadicky rukou. V poslednej dobe mi to ale dosť vadilo, jednoducho to nie je ono, tak som sa začal na nete zaujímať o iné spôsoby. Študoval som rôzne recenzie na rôzne pomôcky, až som narazil na Cobru. Ako dôchodcovi mi nebolo jednoduché dať za prístroj toľko peňazí, ale riskol som to, a spravil som dobre!
Keď mi cca pred 2 týždňami Cobra prišla, dosť ma prekvapilo, že na krabičke nie je nijaká plomba, zaručujúca, že prístroj ešte nikto predo mnou neotváral alebo nedajbože aj nepoužil. To ma teda hodne zamrzelo. Ale dôkladne som ho vyumýval, nabil a nedočkavo vyskúšal.
Bez gelu to jednoducho nejde. Pocit po zasunutí veľmi príjemný, ten materiál je ozaj kvalitný. Po zapnutí veľmi príjemné, až nečakane intenzívne príjemné pocity. Vyskúšal som všetky módy, mne vyhovujú tie rýchlejšie vibrácie 2 motorov naraz. Pritom jemne, v rozsahu tak do 1 cm pohybujem Cobrou, to intenzitu zážitku ešte zvyšuje. Navyše „vypumpujem“ pritom vzduch z úplne prednej (zadnej?) časti, takže žaluď je v podtlaku a pri pohybe je to dokonalá „fajka“.
Neviem, či to považovať za výhodu alebo nevýhodu, ale ja som vždy hotový do 3 minút a to spomínanú zvýšenú citlivosť uzdičky určite nemám. V niektorej recenzií som čítal, že pri použití z Cobry gel vyteká, ja som nič také nepozoroval, a to som ju praktikoval aj v leže na chrbte, takže teoreticky mal gel ako vytiecť – nikde nič. Neoceniteľné je čistenie po použití: dôkladne ju vypláchnem s použitím dezinfekčného mydla, potom jednoducho vytrasiem vodu a odložím. Mimochodom, práve toto bol jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodol pre Cobru. Keď som čítal, ako treba udržiavať umelé vagíny, niektoré dokonca mali limitovaný počet použití, odmietol som ich.
Po umytí prístroja aj nástroja mám ešte hodnú chvíľu pocit takého veľmi jemného, ale fantasticky príjemného brnenia. O tomto som sa nikde nedočítal, ale je to ozaj úžasný pocit!
Neviem, či to považovať za výhodu alebo nevýhodu: Kým predtým som mal frekvenciu rukou 2-3x týždenne, teraz mi to nedá, Cobru používam 2 a občas aj 3x denne, až sa bojím, aby som sa „neupracoval“ k smrti :-) Stačí, že si spomeniem na možnosť ju použiť a už pociťujem náznaky erekcie.
Nikomu nechcem vnucovať svoj názor, je to na každom, či to skúsi a dá za Cobru toľké peniaze pri riziku, že práve pre neho to nemusí byť to pravé. Mne to, našťastie, vyšlo. Ak by som mal hodnotiť kvalitu pocitov, na prvom mieste je Cobra, za ňou klasický sex so ženou (a to som mal v mladosti viacero partneriek), potom dlho, dlho nič a až nakoniec ruka.
Takže moje celkové hodnotenie: Cobra Libre II je perfektný výrobok pre osamoteného muža!

Pridané: 23. februára 2018

Cobra Libre II je jednoducho famózna!

Pridané: 16. februára 2018

Skvelý výrobok.

Pridané: 6. februára 2018

• Příjemn
  • žádnou jsem nepostřehl

Pridané: 6. februára 2018

Zakúpený v EroticLady.sk

• Dlouhá výdrž baterie, příjemný materiál, zajimavý nápad.
  • Neudělám se :/

Fun Factory Bootie S violet

Overený zákazník Devil Shop Overený zákazník

Pridané: 26. februára 2017

Zakúpený v Devil Shop

Perfektná veľkosť (S) pre ženy, veľmi ľahké zavádzanie a pohodlie, keďže je celý flexibilný. Farba krásne bordová.

Overený zákazník FreeSexLife Overený zákazník

Pridané: 12. februára 2017

Zakúpený v FreeSexLife

• praktická pumpička, hliníková nádoba

Fun Factory Bi Stronic Fusion

Fun Factory Bi Stronic Fusion